Systematyczność zabiegów kluczem do pięknego wyglądu

Każdy z nas chce zachować piękny i młody wygląd przez długi czas. Takie marzenia często wymagają  od nas poświęceń, czasu oraz pieniędzy.  Naprzeciw temu wychodzi medycyna estetyczna, która pomaga w zachowaniu młodego wyglądu i jest o wiele mniej inwazyjna aniżeli chirurgia plastyczna. woman 1111

Jeśli jesteśmy zdecydowani, aby zmienić coś w swoim wyglądzie powinniśmy być przygotowani na to, iż po jednym zabiegu nie staniemy się nagle 25 lat młodsi, zgrabniejsi czy szczuplejsi o 10 kg.  Bardzo często klienci  o tym zapominają i po wykonaniu jednego zabiegu przychodzą  niezadowoleni  z pretensjami, ponieważ nie widzą efektów jakie sobie wymarzyli. Aby uzyskać pożądane efekty, trzeba czasu i regularności w wykonywaniu zabiegów.

Dlatego też obecnie większość gabinetów medycyny estetycznej, kosmetycznych itp proponuje tzw. „serię zabiegów”. Po pierwsze jest to dla klienta bardziej opłacalne z racji iż zabiegi w serii są zawsze tańsze o ok 20%  a przy zakupie kilku zabiegów pacjent zawsze wstawia się na zabiegi regularnie co wzmacnia efekt. Systematyczność wykonywania zabiegów to główny cel sprzedawania usług w pakietach. Pacjenci wtedy uzyskują porządany efekt, są zadowoleni i nie mają poczucia mówiąc kolokwialnie  „wyrzucenia pieniędzy w błoto”.

wellness-285590_1920

Przy regularnej pielęgnacji naszej skórze dostarczamy taką ilość substancji, którą jest ona w stanie przyswoić. Stąd tak ważne są serie zabiegowe, które w optymalny sposób dbają o kondycję skóry. Najczęściej jest to ok. 4-6 zabiegów, w odstępach czasowych ustalanych przez lekarza w oparciu o indywidualne cechy skóry Pacjenta. Po osiągnięciu zamierzonego efektu co jakiś czas robimy zabiegi przypominające.

Nasza Klinika obecnie oferuje 2 serie zabiegów:

1) mezoterapia pod oczy w cenie 250zł za zabieg w odstępie 3-4 tygodni. Całość wynosi 1000 zł przy czym klient oszczędza 400 zł. Cena regularna jednego zabiegu mezoterapii pod oczy to 350zł.

2) peeling PRX w cenie 150 zł w serii 6 zabiegów w odstępie 6 tygodni. Całośc pakietu to 900 zł, Przy regularnej cenie 1 zabiegu koszt wynosi 350 zł. Biorąc pod uwagę serię 6 zabiegów w regularnej cenie, kwota wynosiłaby 2100 więc oszczędośc klienta to aż 1200 zł!

Zapraszamy !

505 101 901

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s