Mała zmiana.. duży problem? Usuń- nie zwlekaj !

Brodawka, pieprzyk, papilloma– takie czy inne zmiany posiada większość z nas.

Mają różne kształty, mogą być płaskie i wypukłe, duże i małe, w kolorze skóry lub nie.  Najczęściej pojawiają się na stopach, rękach ale też na brzuchu czy twarzy. Istnieją takie które ukryjesz pod ubraniem bądź makijażem, ale tak czy inaczej ciągle są dla Ciebie problemem?

Po co więc męczyć się z zakrywaniem niedoskonałości skoro możesz pozbyć się ich w kilka minut!

Pamiętaj o tym szczególnie teraz ! Lato zbliża się wielkimi krokami, a zmiany bawnikowe są szczególnie narażone na kontakt z promieniowaniem. Oczywiście możesz zabezpieczyć takie pieprzyki kremami z filtrem, jednak szybszym i trwałym sposobem jest ich usunięcie.

Promieniowanie słoneczne jest bardzo istotnym czynnikiem rozwoju nowotworu a zwłaszcza brak właściwej ochrony podczas opalania się. Zmieniające się znamię skórne zawsze powinno budzić nasz niepokój. Jeżeli w trakcie opalania się bądź po prostu przebywania na słońcu zauważysz nagłą  zmiana zabarwienia pieprzyka, zgrubienie, zaczerwienie wokół zmiany a także pojawiające się krwawienie czy swędzenie, nie bagatelizuj tego !

prawie-kazdy-je-ma-ale-nie-kazdy-wie-jak-sie-ich-pozbyc-ta-metoda-czyni-cuda_1511557756-b

 

Znamiona skórne występują u blisko 95 % osób i niemal niemożliwym jest znaleźć osobę, której skóra pozbawiona jest jakichkolwiek pieprzyków czy plam. Najczęściej występującymi zmianami są plamy soczewicowate oraz znamiona komórkowe barwnikowe.

Najgroźniejszą postacią znamienia skórnego jest czerniak- złośliwy nowotwór, który bardzo często bierze swój początek od istniejącego już znamienia. Czerniak jest bardzo agresywnym nowotworem, który szybko doprowadza do groźnych przerzutów- do wątroby, mózgu, płuc, co uniemożliwia zazwyczaj pełne wyleczenie i jest przyczyną zgonu, również u młodych osób.pumpkin-3694041_1920

 

Nie bądź jak ta dynia z obrazka, pozbądź się kompleksów i zacznij cieszyć się pięknym ciałem 🙂

Zabieg usunięcia zmiany skórnej wykonujemy za pomocą nowoczesnego laseru CO2 w znieczuleniu miejscowym.  Czas trwania zabiegu waha się od kilku do kilkunastu minut, w zależności od ilości i wielkości zmian. Zabiegi z użyciem lasera CO2 pozwalają na dużą precyzję działania. Najczęściej zmiana skórna jest usuwana w całości. Po zabiegu bardzo ważną kwestią jest odpowiednia pielęgnacja obszaru pozabiegowego. Więcej informacji na temat zabiegu uzyskasz na stronie http://www.medycynaestetyczna24.waw.pl/zabiegi/ bądź bezpośrednio u naszych specjalistów.
Jeżeli posiadasz zmiany na ciele, które są nieestetyczne, przeszkadzają, drażnią, bolą przy dotyku czy zwyczajniej Cię niepokoją zapraszamy  na konsultacje do naszej placówki Medycyny Estetycznej na ulicy Popularnej 19/2.

Grafika: Google.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s